Kosmetika Oriflame

KOSMETIKA ORIFLAME

 • 17.03.2015 09:57

  Znáte rituál péče o pleť s přípravky Ecollagen

  Znáte rituál  péče o pleť s přípravky Ecollagen od Oriflame.

  Krok č.4 - hydratace pleti


  Noční krém proti vráskám Ecollagen Oriflame (kód: 26686) Bohaté, vyživující složení s extraktem z rostlinných kmenových buněk. Vyplňuje vrásky zevnitř, brání vzniku nových vrásek, vyhlazuje pleť. Objednejte tento krému proti vráskám ještě dnes a dokonce můžete ušetřit 23% - stačí vyplnit snadný registrační formulář zákaznice oriflame.

  zdroj: www.oriflame.com

  Denní krém proti vráskám Ecollagen SPF 15 (kód: 26685) Denní krém s výtažkem z rostlinných kmenových buněk. Pomáhá vyplnit vrásky zevnitř a zabraňujte další tvorbě vrásek, SPF 15.  V katalog oriflame č.5/2015 bude možno zakoupit celou sadu výrobků Ecollagen za akční cenu kód 616239. Více najdete od 24.3.2015 v katalogu oriflame.

  zdroj: www.oriflame.com

 • 17.03.2015 09:36

  Představujeme rituál péče o pleť

  Představujeme rituál  péče o pleť s produkty Ecollagen od Oriflame. Pro nákup se slevou veškerých výrobků značky Oriflame nahlédněte na web oriflame katalog aktuální

  Krok č.2 - péče o oči

  Oční krém proti vráskám Ecollagen Oriflame (kód produktu: 26687) Trojí obrana proti vráskám s chladivým kuličkovým aplikátorem. Redukuje vrásky a tmavé kruhy. Zlepšuje mikrocirkulaci. Redukuje otoky kolem vašich očí. Zanechává pleť kolem očí zpevněnou.

  zdroj: www.oriflame.com

  Krok č.3 - něco navíc pro vaši pleť

  Noční sérum proti vráskám Ecollagen Oriflame (kód: produktu: 26690) Zdokonalující pleťové sérum s extraktem z rostlinných kmenových buněk a unikátní směsí hydroxykyselin.  Prokazatelně zdokonaluje pleť v 5 oblastech. Výrazně redukuje vrásky, projasňuje a prosvětluje vaši pleť, minimalizuje póry, vyrovnává tón pleti, okamžitě zlepšuje texturu pleti. Sérum aplikujte ráno i večer.

  zdroj: www.oriflame.com

 • 17.03.2015 09:04

  Seznamte se s rituálem péče o pleť

  Seznamte se s rituálem péče o pleť s výrobky Ecollagen od Oriflame.

  Krok č.1 - čistění pleti

  Pěnivý čistící pleťový gel Ecollagen Oriflame (kód výrobku: 30141) Pár kapek bohatě pěnivého čistícího gelu stačí k důkladnému smytí nečistot a revitalizaci pleti. Zanechá vaši pleť osvěženou, zklidněnou a s příjemným pocitem. Aktivujte na obličeji s vodou, napěňte a opláchněte.

  zdroj: www.oriflame.com

  Zdokonalující pleťová voda Ecollaten Oriflame (kód výrobku: 30139) Obsahuje AHA (alfa-hydroxykyseliny) - jedná se o kyseliny, které exfoliují a obnoví vaši pleť. S extraktem z rostlinných kmenových buněk, který pomáhá redukovat vrásky.

  zdroj: www.oriflame.com

  Chtěla by jste tyto výrobky nakupovat za bezva cenu? Staňte se zaregistrovanou zákaznicí oriflame a čeká na vás sleva 23%, a to na všechny výrobky značky Oriflame.

   

 • 06.03.2015 14:07

  První vrásky

  Postupem času se z pleti ztrácí kolagen - a ztráta kolagenu vede k ochabování  pleti a vzniku vrásek. Kolem věku 35 let je ztraceno více kolagenu než kolik se ho tvoří, a vzniká nerovnováha. Právě tehdy začínáme pozorovat první známky vrásek. 

  Pozorujete, že se vám začínají dělat první vrásky?

  Oriflame hledal způsob, jak se zaměřit na ztrátu kolagenu a bránit tak tvorbě vrásek. S pomocí nejnovějších vědeckých metod Oriflame objevil účinný extrakt z rostlinných kmenových buněk, který zvyšuje tvorbu kolagenu o více než 200% - o 33% méně vrásek. Tato inovativní technologie rostlinných buněk je klíčovou ingrediencí v převratné řadě Ecollagen oriflame. Zvyšuje hladinu kolagenu a vyplňuje vrásky zevnitř - a na konci je mladší a viditelně vyhlazená pleť.

  zdroj: www.oriflame.com

 • 19.02.2015 15:35

  Dokonalé řasy - sen každé dívky

  Půvabně klenutá křivka řas je klíč ke svůdnému pohledu, který oslní každého muže. Objemová řasenka The ONE oriflame 8 ml  v nabídce v katalogu č.3/2015  ve dvou barvách.
  - 30460 Black
  - 30461 Black Blue

  Ještě levnější než ceny v katalogu

  Kartáček zvýrazní každou jednotlivou řasu, perfektně  oddělí řasy a vytvoří famózní objem řas. Do 2.3.2015 cena nastavena na 149 Kč, pro zaregistrované jen 115 Kč. Chcete mít také výrobky levnější než v katalogu? Stačí se připojit k oriflame.

  zdroj: www.oriflame.com

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

ORIFLAME KATALOG

 

zdroj: www.oriflame.com

  Oriflame katalo g 

 


Oficiální web e-shop Oriflame

  E-shop Oriflame  

Výhody pro zaregistrované zákazníky Oriflame:

- Uvítací SLEVA 15% na první nákup  + 15% cashback na všechny vaše osobní objednávky

- možnost dopravy zdarma při koupi vybraného produktu

- získáte slevu 10% za doporučení za každého přítele, kterou můžete použít do výšky 50% slevy na vlastní nákup 

...............................................

Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame. Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz

© 2024 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode